YÜCEL ARZU DAĞLI

HEDİYELİK EŞYA

HAKKINDA

Türkiye’nin kültürel ve tarihi mirasının korunması, yaşatılması ve tanıtılması için kaynak sağlayan Yücel Arzu Dağlı, bünyesindeki hediyelik eşya mağazasında replika ürün koleksiyonu ve geniş hediyelik eşya çeşitliliği ile hediyelik eşya severlere keyifli ve özel bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Hediyelik eşya mağazamızda özel tasarımlara sahip, takı, kupa, çanta ve t-shirt gibi hediyelik ürünleri bulabilir, müzenin koleksiyonunda sergilenen eserlerden esinlenerek ortaya çıkarılan ürünleri keşfedebilirsiniz.

Ayrıca, eşsiz tarihi dokuların yanı başlarında kurulu restorantımızda mola vererek ziyaretinizi çok daha keyifli kılabilirsiniz.

YÜCEL ARZU DAĞLI

RESTORAN

HAKKINDA

Yerli ve yabancı ziyaretçilerin turlarına ara verdiklerinde, günlük olarak hazırlanan sandviçlerden yiyebilecekleri, sıcak ve soğuk içeceklerle, türk döneri ve maraşa özgü dövme dondurmasıyla, ziyaretçilerin dinlenebilecekleri mekânlar olarak tasarlanmıştır. Tarihi dokuların içerisinde yer almakta olan restorantımız, ziyaretçilerine keyifli ve benzersiz bir ortam sunmaktadır. Yücel Arzu Dağlı gezi deneyimini bütünleyen keyifli bir ortam sağlamak için oluşturduğu restorantımız, Pamukkale’nin dünya çapında bir sembol haline gelmiş olan Türk lezzetlerini sunuş biçimiyle de kültürel geleneği devam ettirmektedir.

ISO & OHSAS

AUTHORITY CERTIFICATES

© 2018 - YÜCEL ARZU DAĞLI TURİZM - ALL RIGHTS RESERVED .